28. října 3348/65, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

KONSULTANT DS. ASSISTANCE TRAVEL – TRAINEE

AXA ASSISTANCE jest najstarszą grupą świadczącą usługi w dziedzinie assistance, działającą na całym świecie. Zajmujemy się pomaganiem – naszym klientom zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i pomoc w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Nie byłoby to możliwe gdyby nie wyjątkowi pracownicy. AXA ASSISTANCE to miejsce dla ludzi energicznych i otwartych, miejsce wspierające rozwój pracowników i zapewniające dobrą atmosferę pracy. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół.

Twoje obowiązki:

• Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od Klientów potrzebujących pomocy assistance w podróży
• Weryfikacja danych oraz zakresu ubezpieczenia Klienta
• Organizacja pomocy medycznej przy użyciu naszej rozbudowanej sieci usługodawców
• Współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners na całym świecie

Nasze oczekiwania:

• Minimum średnie wykształcenie
• Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem, wysoka kultura osobista oraz empatia
• Dobra dykcja oraz swoboda w komunikacji telefonicznej
• Dyspozycyjność i elastyczność w związku z pracą zmianową (24/7)
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Stałą pensję, premie oraz inne dodatki do wynagrodzenia (m.in. za znajomość trzeciego języka płacimy dodatkowo nawet do 3000 CZK/mies.)
• Szeroki pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie dojazdów do pracy, kupony lunchowe, zniżki na produkty ubezpieczeniowe, 25 dni urlopu, zdrowe owoce oraz pyszną kawę bez limitu)
• Szkolenia wstępne, rozwojowe i językowe oraz realną szansę na rozwój w strukturach firmy
• Elastyczne godziny pracy, pracujemy 24/7 zgodnie z grafikiem
• Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
• Komfortowe warunki pracy bez uciążliwego dress codu
• Niezapomniane spotkania integracyjne w wielokulturowym środowisku
• Pewność, że każdy dzień przyniesie nowe wyzwania

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Polština (pokročilá)

Zadavatel

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Marek Říman