28. října 3348/65, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Młodszy konsultant ds. Moto & Home Assistance

AXA ASSISTANCE jest najstarszą działającą na całym świecie grupą świadczącą usługi w dziedzinie assistance. Zajmujemy się pomaganiem naszym klientom, zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa oraz pomoc w każdej nieprzewidywalnej sytuacji.
AXA ASSISTANCE oferuje pracę ludziom energicznym i otwartym, wspiera rozwój pracowników i zapewnia dobrą atmosferę w pracy.

Do naszego zespołu poszukujemy osób:

• komunikatywnych i pozytywnie nastawionych
• posiadających łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
• lubiących pracę z ludźmi
• ambitnych i nastawionych na realizację wyznaczonych celów
• otwartych na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy

Twoje główne obowiązki:

• obsługa infolinii - przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych klientów potrzebujących pomocy
• weryfikacja danych klientów, zakresu ubezpieczenia oraz przysługujących klientowi serwisów
• organizacja pomocy przy użyciu naszej rozbudowanej sieci usługodawców (np. holowanie samochodu, zapewnienie samochodu zastępczego, zapewnienie usług hydraulika, ślusarza, dekarza)
• współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners

Nasze oczekiwania:

• język polski na poziomie ojczystym
• wykształcenie średnie lub wyższe
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - znajomość języka angielskiego zostanie zweryfikowana podczas wstępnej rozmowy telefonicznej
• chęć pracować częściowo w systemie Home Office (50% zdalnie po 3 miesiącach pracy w biurze)
• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
• dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa + 2 weekendy pracujące w miesiącu)
• zdolność do organizowania swojej pracy
• obsługa pakietu MS Office
• dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie kwartalne
• szeroki pakiet benefitów (kupony lunchowe, roczne ubezpieczenie podróżne, zniżki na produkty, dopłata do dojazdów)
• 25 dni urlopu
• miejsca parkingowe w pobliżu firmy
• pracę częściowo w systemie Home Office (50% zdalnie po 3 miesiącach pracy w biurze)
• szeroki wybór szkoleń e-learningowych
• realne możliwości rozwoju i awansu
• przyjazny i wspierający zespół oraz opieka Buddy’ego
• komfortowe warunki pracy (strefy relaksu, wyposażona kuchnia, nowoczesne i klimatyzowane biuro w samym centrum Ostravy)
• darmowa kawa bez ograniczeń

Termin rozpoczęcia pracy:

• na podstawie umowy

Co nastąpi po wysłaniu do nas CV?

• wkrótce po jego wysłaniu otrzymasz z naszej strony wiadomość, że Twoje CV do nas dotarło
• przeczytamy Twoje CV i w przypadku, że nas ono zainteresuje, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną
• podczas rozmowy kwalifikacyjnej spotkasz się z przedstawicielem działu HR i dowiesz się więcej informacji o tym stanowisku
• w ciągu jednego tygodnia od naszego spotkania otrzymasz informację, czy nasze oczekiwania są zgodne albo nie
... w każdym razie zostaniesz poinformowana/poinformowany o naszej decyzji

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Polština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Kontakt

Katarzyna Szpyrc
Telefon: 702 253 086