28. října 3348/65, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Senior účetní s AJ

Patříme do skupiny AXA, jedné z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa, založené před více než 200 lety. Skupina AXA má pobočky ve více než 57 zemích světa, pracuje pro ni 160 tisíc zaměstnanců a obslouží ročně více než 108 milionů klientů. Dnes chráníme naše klienty na celém světě a dáváme jim odvahu jít si za svými sny. Jsme specialisté na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy na evropských i světových trzích. Dnes chráníme naše klienty na celém světě a dáváme jim odvahu jít si za svými sny. ​​​​​​​

V minulosti jsme vystupovali pod společností AXA Assistance CZ&SK. Od roku 2015 vystupujeme pod značkou AXA Partners Central & Eastern Europe (CEE) na trzích střední a východní Evropy. AXA Partners posláním je přispívat k lidskému pokroku ochranou toho, co je důležité. Všechno, co v AXA děláme, se řídí našimi čtyřmi základními hodnotami: Klient na prvním místě, Jedna AXA, Integrita, Odvaha.

Jsme tým finanční účtárny a hledáme novou posilu na pozici Senior účetní s anglickým jazykem v Ostravě.

Co bude náplň Vaší práce

• Zpracovávat dokumenty a kontrolovat účetní zápisy a účetní knihy
• Účtovat standardní i nestandardní operace
• Kontrolovat a podporovat junior účetní
• Provádět interní kontroly
• Spolupracovat na projektech
• Revidovat procesy, podílet se na zlepšení/zjednodušení procesů a tvořit metodik
• Zajišťovat uzávěrkové práce, finančních reporty a analýzy
• Připravovat odborné komentáře týkající se zpracovávaných dokumentů a provádět případná související šetření
• Poskytovat konzultace a informace ohledně účetních záležitostí
• Podílet se na přípravě výkazů a účetních zpráv a veškerých podkladů pro audit a roční závěrku

Hledáme někoho, kdo

• Má ukončené min. středoškolské vzdělání s maturitou, vysokoškolský titul je velkou výhodou
• Má prokazatelnou zkušenost v oblasti účetnictví
• Ovládá velmi dobře Excel (kontigenční tabulky, S vyhledat, propojování tabulek atd.)
• Nemá problém komunikovat v angličtině jak písemně, tak ústně (ideálně úroveň B2)
• Umí dodržovat termíny
• Je zaměřený na detail

Co Vám nabízíme

• Skvělou práci, která Vás bude bavit a zároveň pro Vás bude hnacím motorem
• Přátelský tým, který se na Vás těší už nyní a který Vám pomůže s adaptací
• Finanční odměny (vypláceny půlročně)
• Stravenky v hodnotě 150 Kč od prvního dne a stravování v blízkosti společnosti
• Kartu MultiSport nebo Sodexo Flexi Pass (příspěvek 400 Kč/měsíčně)
• Home Office 3 dny v týdnu včetně technického vybavení pro Vaši domácí kancelář (notebook, monitor, dokovací stanice...)
• Příspěvěk za Home Office (příspěvek 600 Kč/měsíčně)
• Rozvojové programy a kurzy, podporovaná jazyková výuka, kurzy v rámci platformy LinkedIn Learning
• Penzijní připojištění (příspěvek 400 Kč/měsíčně)
• Plně hrazené životní pojištění
• Cestovní pojištění pro Evropu zdarma s připojištněním rizikových sportů a autoasistence na cestách
• Přátelský tým kolegů
• Občerstvení na pracovišti
• Velmi snadno dostupné moderní kanceláře v Nova Karolina Park v centru Ostravy
... a mnohem více (slevy u našich partnerů apod.)v

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, práce převážně z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

Kontakt

Petra Zemanová